ساخت و نصب بهترین حفاظ درب آپارتمان، درب آکاردئونی آهنی

پنجره دوجداره آلومینیومی
آوریل 20, 2020

این حفاظ ها نوعی از آهن آلات هستند که به شکل نرده ای در اشکال مختلف مانند دو گل، سه گل، چهارگل و پروانه ای به هم متصل شده اند، جنس آهن آلات به کار رفته در آنها از نوع آهن آلات ضایعاتی نمی باشد و آهن آلاتی مقاوم هستند.
این نوع حفاظ ها در ورودی آپارتمان ها جای می گیرند و فضای کمی را در راه پله ها اشغال می کنند و به راحتی باز و بسته می شوند.
معرفی انواع حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان
حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان در دو مدل ثابت و آکاردئونی در بازار های داخلی موجود است که هر کدام ویژگی های خود را دارند و مناسب بعضی از اماکن می باشند.
انواع حفاظ های نرده ای در روی قاب و چهارچوب درب ها قرار می گیرند و جنس شان فلزی است، قابلیت جمع شدن دارند و برخی از مدل های شان کشویی هستند.
از این حفاظ ها نه تنها برای درب آپارتمان ها بلکه برای مقابل پنجره ها، انباری ها، پارکینگ ها، فروشگاه ها، مغازه ها و … نیز می توان استفاده کرد.
درب های آکاردئونی که به عنوان حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان استفاده می شوند جنبه حفاظتی و امنیتی دارند و از درب هایی هستند که به راحتی توسط افراد ماهر در طی زمان کوتاهی نصب می شوند.
حفاظ های آهنی آکاردئونی، نرده های فلزی هستند که جلو درب گذاشته شده اند و فضای بیرون و داخل خانه را به هم متصل می کنند و به عنوان یک حائل نرده ای امن مابین فضای بیرون و داخل خانه قرار می گیرند.حتی میتوان از حفاظ ضد سرقت آکاردئونی به عنوان حفاظ پنجره یا بالکن نیز استفاده کرد
حفاظ های نرده ای و فلزی آکاردئونی دارای چندین لولا هستند، می توان انواع قفل های روکار و قفل های میانی را در بدنه این درب ها تعبیه کرد تا امنیت درب ها را دو چندان کند و البته بهتر است قفل ها از نوع کتابی باشند.

حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان تهران

نصب حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان

ساخت و نصب حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان در تهران
طرح درب های آکاردئونی همان طور که از نامش پیدا است از طرح ساز آکاردئون گرفته شده است، در تولید و ساخت این درب ها از تسمه های فلزی که با پین هایی به هم وصل شده اند استفاده شده است، این تسمه ها در عرض درب حرکت می کنند و به صورت ریلی در کنار هم قرار گرفته اند.
درب های آکاردئونی چهارچوبی فلزی دارند که با پروفیل های آنها در جهات مختلف  راست و کج کار گذاشته شده اند که ریل های فلزی در بالای پایین درب آنها را حرکت می دهد و بخشی چرخ دار نیز دارند تا وزن درب را تحمل کند.
نصب حفاظ آپارتمان نیز بسیار ساده است، برای نصب این نوع درب ها نیازی به کندن درب و دیوار نمی باشد چون در چهارچوب قرار می گیرند و فقط به کمی جوشکاری نیاز دارد.
ساخت و نصب حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان از نوع حفاظ درب آکاردئونی در تهران و در بسیاری از شهرهای دیگر کشور به علت استقبال مردم رواج پیدا کرده است و افراد به راحتی می توانند آنها را تهیه و خریداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *