حفاظ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

شرکت آریا حفاظ تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی و انواع دیگر حفاظ روی دیوار، نرده و درب های آهنی و آکاردئونی در زمینی به مساحت 2500 مترمربع است.
ظرفیت تولید سالانه ی آن 40000 متر انواع حفاظ های آهنی را شامل می شود و شامل بخش های زیادی از جمله بخش آهنگری، برش کاری، جوشکاری است.
یکی از بخش های اختصاصی آن بخش رنگ کوره ای است که حفاظ را با بهترین کیفیت تحویل مشتری می دهد.

صنایع فلزی ساختمانی آریا حفاظ، یکی از برترین تولید کنندگان سازه های فلزی نظیر انواع حفاظ فلزی روی دیوار، نرده های آهنی، حفاظ پنجره و حفاظ های مدرن می باشد. درب آکاردئونی، حفاظ پنجره فلزی و انواع حفاظ نرده ای، محصولات دیگر این شرکت هستند

صنایع فلزی ساختمانی آریا حفاظ در محدوده شهر تهران و کرج فعالیت می کند و با در اختیار داشتن کادری مجرب، آماده ارسال محصولات خود به سایر شهرستان های کشور نیز می باشد. با خرید محصولات این شرکت برای نصب در پروژه های بزرگ ساخت و ساز می توانید از تخفیف ویژه بهره مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با این شرکت تماس حاصل فرمایید 09126215957

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

 

انواع حفاظ روی دیوار
تا مدت ها بسیار قبلتر از اینکه انواع سیستم های مداربسته نظارتی به بازار معرفی شوند، نصب نرده های فلزی به شکل میله های عمودی و افقی بر روی دیوارها، اطراف یک ساختمان ویلایی و مکان های تفریحی و فضاهای روزباز، رواج داشت. این نرده های فلزی به عنوان یک سد ایمنی در برابر ورود سارقین به شمار می رفتند و از جنس آهن به شکل آلیاژ مقاوم ساخته می شدند.
با ورود مدل های جدید انواع حفاظ دیوار به بازار و تغییر و تحول در دنیای دکوراسیون و مصالح ساختمانی، کاربرد و نصب نرده های حفاظتی قدیمی به تدریج منسوخ شد؛ البته در برخی از مناطق هنوز هم از نرده های میله ای شکل فلزی به عنوان حفاظ روي ديوار حیاط استفاده می شود. عیب اصلی این نرده، ارتفاع زیاد، دشواری نصب و ایجاد ظاهری نامطلوب برای نمای بیرونی ساختمان ها به شمار می رود. از طرفی دیگر، رنگ آمیزی حفاظ های نرده ای قدیمی، کاری سخت و وقت گیر بود؛ برای رنگ کاری میله ها امکان استفاده از پیستوله رنگ وجود نداشت چرا که حجم زیادی از رنگ هدر می رفت؛ تنها راه رنگ آمیزی نرده ها، استفاده از قلموهای بزرگ بود. گاهی ساعت ها وقت لازم بود تا مساحت زیادی از میله ها رنگ کاری شوند.

حفاظ بوته ای

مزایای انواع مدل های جدید حفاظ روی دیوار
با منسوخ شدن نرده های حفاظ قدیمی، نسل جدید از حفاظ روی دیوار به بازار ساخت و ساز معرفی شدند. مدل های حفاظ های جدید، بسیار شیک و زیبا طراحی شده اند و علاوه بر ایجاد جلوه جذاب به نمای خارجی ساختمان، سهولت نصب، رنگ آمیزی و قیمت مناسب را در پی دارند. حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای و سرنیزه حفاظ، سه مدل جدید از حفاظ هستند که برای نصب روی دیوار به کار می روند.
طول و ارتفاع هر یک از مدل های جدید حفاظ، بنابر سفارش مشتریان ساخته می شود اما به طور معمول، ارتفاع حفاظ روي ديوار در حدود 70 تا 80 سانتی متر است. از انواع حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای برای محافظت ساختمان در ویلاها، خانه های ویلایی و به عنوان حفاظ پنجره ها استفاده می شود.

حفاظ شاخ گوزنی در تهران

 

حفاظ های مدرن عمدتاً به رنگ سفید یا نقره ای در بازار موجود هستند اما اگر مشتری بخواهد نرده ها مطابق با میل او رنگ آمیزی شود، این امکان نیز وجود خواهد داشت.
یکی از تفاوت های مدل های جدید حفاظ روی دیوار و نرده های میله ای قدیمی، که البته مزیت کاربری حفاظ های مدرن هم تلقی می شود، این است که احتمال ورود افراد حتی از لابه لای میله های پیچ خورده حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ بوته ای وجود ندارد؛ این کار عملاً غیر ممکن است. در صورتی که حدود 10 تا 15 سانتی متر بین میله های قدیمی فاصله وجود داشت که سارقین قادر بودند به راحتی میله ها را با دستگاه، خم کنند و از بین آن ها عبور نمایند!

زیبایی نمای خارجی ساختمان با نصب حفاظ شاخ گوزنی، بوته ای و سرنیزه ای
عوامل زیادی در زیبایی نمای یک ساختمان دخالت دارند؛ نوع، کیفیت و رنگ مصالح ساختمانی به کار رفته در بنا، تزئینات نما و معماری ظاهری آن، عواملی هستند که باعث می شوند یک ساختمان، شیک یا معمولی به نظر آید. حفاظ های روی دیوار نیز از این امر مستثنی نیستند؛ حفاظ شاخ گوزنی، پیچیده ترین ساختار را دارد و مانند شاخ های یک گوزن در هم تاب خورده است.
حفاظ بوته ای در ظاهر شبیه به بوته های کوتاه گیاهان را دارد، اندازه شاخه های آن کوتاه و تعداد آن ها زیاد است؛ سرنیزه حفاظ، نوعی حفاظ روی دیوار است که به مدل های قدیمی شباهت دارد و سر میله ها به شکل نیزه است. ارتفاع حفاظ سرنیزه ای، بلندتر از ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای است. سرنیزه حفاظ، اغلب بر روی دیوارهایی نصب می شوند که ارتفاع بسیارکوتاهی دارند و در مناطق روستایی، ویلاها و … به کار می روند.

حفاظ بوته ای

از تولیدات حفاظ آکاردئونی در سایت آریادر دیدن کنید www.ariyadar.com